HABERLERİMİZ
TUI TOP QUALITY 2016 VE TUI HOLLY LİSTESİNE BELEK ‘DEN 11 OTELİMİZ GİRDİ
2016
TUI TOP QUALITY 2016 VE TUI HOLLY LİSTESİNE BELEK ‘DEN 11 OTELİMİZ GİRDİ
Avrupa seyahat pazarı lideri TUI Group’un Almanya kolu TUI Almanya’nın her yıl belirlediği en iyi oteller listelerine bölgemizden 11 tesis girdi.En iyi 100 otelin girdiği TUI Holly Award ve TUI müşterilerinin oyları ile belirlenen TUI Top Quality 2016 listesine giren 250 otel açıklandı. Türkiye’den 2016 yılı ödüllerini almaya hak kazanan 41 tesis arasında bölgemizden 11 otel yer aldı.


TUI Holly Award listesinde yer alan otellerimiz; Cornelia Diamond Golf Resort Spa, Cornelia De Luxe Resort, Papillon Zeugma, Voyage Belek Golf & Spa, Ela Quality Resort , Gloria Golf Resort , Gloria Serenity Resort , Gloria Verde Resort.


Aynı zamanda TUI Top Quality 2016 listesinde yer alan otellerimiz; Cornelia Diamond Golf Resort Spa, Cornelia De Luxe Resort, Papillon Zeugma, Voyage Belek Golf & Spa, Ela Quality Resort , Gloria Golf Resort, Gloria Serenity Resort , Gloria Verde Resort, Hotel RIU Kaya Belek, Riu Kaya Palazzo, Susesi Luxury Resort.
Bu web sitesi size web sitemizde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine giriş yaparak, çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi.
kapat
^