A LAND YOU WILL
NEVER FORGET
DENİZ, KUM VE GÜNEŞTEN ÇOK DAHA FAZLASI...
Herşey 30 yıl önce başladı. Biz mutlu olmak için insanları mutlu etmeye inandık. Misafirlerimizin ülkelerine geri dönerken, yüzlerindeki tebessüm ve beraberlerinde evlerine götürdükleri mutlu anılar bizlerin de mutluluğu oldu. Aradığınız; eğlence, huzur, doğal ve tarihi güzellikler, gurme lezzetler, ödüllü oteller, yüksek standartlar, golf veya SPA & wellness merkezleriyse, Belek aradığınız tatilden çok daha fazlasını size sunuyor.
Daha Fazlası
GÜNCEL HABERLERİMİZ
 • BELEK OLARAK WTM LONDRA 'DAYDIK
  17 .11 .2016
  BELEK OLARAK WTM LONDRA 'DAYDIK
  Global turizm sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olarak kabul edilen ve dünyanın en önemli turizm fuarları arasında gösterilen WTM Uluslararası Turizm Fuarında Belek için buluştuk.
 • TURKISH AIRLINES OPEN'DA ŞAMPİYON DANİMARKALI OLESEN
  14 .11 .2016
  TURKISH AIRLINES OPEN'DA ŞAMPİYON DANİMARKALI OLESEN
  Bölgemizdeki Regnum Carya Golf & SPA Resort Otel'de düzenlenen Turkısh Airlines Open 2016 Golf Turnuvası’nda şampiyon Danimarkalı Thorbjorn Olesen oldu.
 • TURKISH AIRLINES OPEN 2016 GOLF TURNUVASI BAŞLADI
  03 .11 .2016
  TURKISH AIRLINES OPEN 2016 GOLF TURNUVASI BAŞLADI
  Avrupa Turu final serisinin ilk ayağı olan Turkish Airlines Open Golf Turnuvası, Regnum Carya Golf & SPA Resort Otel'in sahasında yapılıyor.
 • BELEK 'DE GLORIA IRONMAN 70.3 TURKEY HEYECANI
  28 .08 .2018
  BELEK 'DE GLORIA IRONMAN 70.3 TURKEY HEYECANI
  Bu yıl 2'ncisi düzenlenen Gloria İronman 70.3 Turkey yarışında sporcular Gloria Sport Arena'daki bitiş noktasına ulaşmaya çalıştı. Yarışta erkeklerde Türk Milli Takımı adına yarışan Alman Şonas Schomburg 4 saat 1 dakika 10 saniyelik derecesiyle birinci ...

^