HABERLERİMİZ
SEVGİLİLER GÜNÜ ROMANTİZMİNİ KEMPİNSKİ THE DOME BELEK’TE YAŞAYIN
2020
SEVGİLİLER GÜNÜ ROMANTİZMİNİ KEMPİNSKİ THE DOME BELEK’TE YAŞAYIN
Akdeniz’in incisi Belek Turizm Merkezi’nin benzersiz atmosferinde uluslararası kalite anlayışı ile hizmet veren Kempinski Hotel The Dome’da, kendinizi ve sevgilinizi şehir stresinden uzakta birbirinden özel bakımlar ve mükemmel lezzetler ile şımartın.

Kempinski Hotel The Dome Belek’in ödüllü spasında çiftler kendilerine özel hamam ve masaj paketleri ile rahatlama yaşarken The Dome Belek içerisinde yer alan Lale Restaurant‘da ise, “Şefin Romantik Akşam Yemeği” menüsü ile bir lezzet şölenine tanık olacaklar.

Tarihi ve sanatsal lüks anlayışıyla tasarlanan Kempinski The Dome, Sevgililer Gününe özel paketleri ile sevgilileri özel ayrıcalıkları ile şaşırtacak. Her köşesinde sanatsal detayların bulunduğu ve ünlü birçok sanatçının eserinin yer aldığı Kempinski The Dome’un girişinden itibaren sevgilileri özel kokteyl ve ikramları ile romantik bir ortam bekliyor.
Bu web sitesi size web sitemizde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine giriş yaparak, çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi.
kapat
^