HABERLERİMİZ
MENA ÜLKELERİ BELEK 'TE
2016
MENA ÜLKELERİ BELEK 'TE
Ortadoğu ve Kuzeyindeki Afrika ülkelerinden Antalya'ya iştirak eden yabancı gezgin sayısının artırılması ve muadil pazar yaratılması amacıyla düzenlenen '1. Uluslararası Ortadoğu ve Kuzey Afrika (MENA) Ülkeleri Antalya Zirvesi' Betuyab üye tesisimiz Rixos Premium Belek Otel’de gerçekleştirildi.
Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya Valiliği, Megakent Belediyesi, Başbakanlık Ülkemiz Mevduat Dayanak ve Tanıtım Ajansının takviyesi , Türk Hava Yöntemleri (THY) sponsorluğu ve Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) ile bölgemizde Rixos Premium Belek Otel’de düzenlenen ve 5 gün devam eden zirvede sunumlar yapıldı , ikili görüşmeler gerçekleştirildi, tarihi ve turistik mekanlara ziyaretler gerçekleştirildi.
Zirve kapsamında ikili görüşme gerçekleştirilen zirveye bölge tesislerimizden Betuyab bünyesinde 17 tesisimiz stand alarak katılım sağladı. Zirveye Belek’i temsilen Betuyab Genel Müdürü Suzan Özbek katılarak bölgemizi katılımcılara tanıttı.

MENA ülkelerindeki 30 farklı kentte 240 seyahat acentesi temsilcisi, büyükelçiler, diplomat ve bürokratlar ile 70 medya mensubunun katıldığı zirvede 3 bin 500'den fazla ikili görüşme gerçekleştirildi.


Bu web sitesi size web sitemizde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine giriş yaparak, çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi.
kapat
^