HABERLERİMİZ
FENERBAHÇE’NİN BELEK’TEKİ KAMPI BAŞLADI
2020
FENERBAHÇE’NİN BELEK’TEKİ KAMPI BAŞLADI
Fenerbahçe devre arası kamp çalışmaları için 5 Ocak Pazar akşamı Belek’e geldi.

Rixos Premium Belek’te çalışmalarını sürdürecek olan Fenerbahçe’nin kamp kadrosunda şu isimler bulunuyor.

Altay Bayındır, Harun Tekin, Erten Ersu, Oytun Özdoğan, Abdullah Yiğiter, Ertuğrul Çetin, Mauricio Isla, Murat Sağlam, Serdar Aziz, Zanka, Adil Rami, Jailson, Okan Turp, Gürkan Başkan, Nabil Dirar, Emir Miray Köksal, Emre Belözoğlu, Gustavo, Tolga Ciğerci, Tolgay Arslan, Ozan Tufan, Mehmet Ekici, Emre Nasuh, Max Kruse, Ömer Faruk Beyaz, Deniz Türüç, Alper Potuk, Ferdi Kadıoğlu, Garry Rodrigues, Muhammed Gümüşkaya, Vedat Muriqi, Mevlüt Erdinç, Yusuf Mert Tunç, Gülhan Üreyen.

Hazırlıklarının ilk gününe salon çalışması ile başlayan Fenerbahçe akşam saatlerinde yaptığı antrenman ile kampın ilk gününü tamamladı.

Kampın 2. gününde teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde yapılan idmanın ilk 30 dakikası basın mensuplarına açık tutuldu. Antrenman, koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra futbolcular, iki gruba ayrıldı. Bir grup oyuncu, top kapma ve pas çalışması gerçekleştirdi. Diğer grupta yer alan futbolcular ise topsuz taktik organizasyonları çalıştı.


13 Ocak’a kadar kamp çalışmalarını Belek’te sürdürecek olan Fenerbahçe herhangi bir hazırlık maçı yapmayacak.
Bu web sitesi size web sitemizde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine giriş yaparak, çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi.
kapat
^