HABERLERİMİZ
DAVIS CUP BELEK’TE
2020
DAVIS CUP BELEK’TE
Türkiye A Milli Erkek Tenis Takımı, Davis Cup'ın Avrupa-Afrika Bölgesi 1. Grup play-off müsabakalarında İsrail ile karşı karşıya gelecek. 6-7 Mart tarihlerinde oynanacak karşılaşmalara, Belek Turizm Merkezi’nde bulunan Megasaray Tenis Akademisi ev sahipliği yapacak.

Kaptanlığını Haluk Akkoyun'un yaptığı milli takım, Davis Cup'ta ilk challenger zaferini elde eden dünya 198 numarası Cem İlkel, 23 yaşındaki dünya 327 numarası Altuğ Çelikbilek, deneyimli tenisçi dünya 543 numarası Marsel İlhan, çiftler performansıyla dikkati çeken Sarp Ağabigün ve 2018 Wimbledon genç çiftler şampiyonu Yankı Erel'den oluşacak.

İsrail ise dünya 353 numarası Edan Leshem, 404 numarası Yshai Oliel, 555 numarası Ben Patael, 829 numarası Daniel Cukierman, çiftler 64 numarası ve aynı zamanda takım kaptanlığını üstlenen Jonathan Erlich'ten oluşan ekiple mücadele edecek.

Belek Turizm Merkezi’nde bulunan Megasaray Tenis Akademisi’nde 6 Mart Cuma günü gerçekleştirilecek olan açılış töreni sonrası müsabakalar saat 12.00'de başlayacak ve 2 tekler maçı oynanacak. 7 Mart Cumartesi günü saat 11.00'de başlayacak müsabakalarda ise 1 çiftler ve 2 tekler maçı gerçekleştirilecek.
Bu web sitesi size web sitemizde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine giriş yaparak, çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi.
kapat
^