HABERLERİMİZ
BILYANA REGIONAL PRO-AM 2020 GOLF TURNUVASI YAPILDI
2020
BILYANA REGIONAL PRO-AM 2020 GOLF TURNUVASI YAPILDI
Belek Turizm Merkezi'nde Bilyana Regional Pro-Am 2020 Golf Turnuvası düzenlendi. Kaya Palazzo Golf Kulübü’nde gerçekleştirilen turnuvada 29 takımda 121 golfçü mücadele etti.

Turnuvaya Fikret Öztürk, Mehmet Aygün, Özgür Çinkılıç, Alper Türlü, Ali Kızıldağ, Cahit Şahin, Sabri Ünver, Ramazan Üçdan gibi Antalya turizminin önemli isimleri katıldı.

Turnuva sonunda toplam 50 bin lira para ödülü dağıtıldı. Turnuvada profesyonel golfçüler arasında Ali Altuntaş birinci oldu. Takım sıralamasında ise Team Çağlayan birinci olurken, Team Altuntaş ikinci, Team Kara ise üçüncülüğü elde etti.

Turnuva sonunda ödül töreni düzenlendi

Ödül töreninde dereceye girenlerin ödüllerini Bilyana Golf Holidays'in sahibi Birol Uygurlu verdi. Birol Uygurlu, "Belek bölgesinde en fazla golf müşterisi getiren acente olarak bu yıl ilkini düzenlediğimiz turnuvada amatör ve profesyonel golcüleri buluşturduk. Bu turnuva bundan sonra geleneksel hale gelecek" dedi.
Bu web sitesi size web sitemizde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanır. Bu web sitesine giriş yaparak, çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi.
kapat
^